Vítejte u firmy SaF

Firma SaF byla založena v roce 1995 v Nechanicích u Hradce Králové Františkem Ságnerem a Danou Ságnerovou Fialovou.
Naše zkušenosti sahají však ještě několik let do zadu. Firma se zabývá především prodejem sušeného dubového řeziva a truhlářskou výrobou.

První zakázkou roku 1994 jsme položili základy truhlárny. Z počátku jsme se soustředili na zásobování obchodníků schodišťovými prvky a dveřními prahy. Po 5-ti letech se firma začala zabývat renovací a výrobou schodišť, plotů, zahradních chatek, altánů a pergol. Ukázky z realizovaných zakázek si můžete prohlédnout v referencích.

V roce 2003 byla zahájena výstavba firemního sídla, vzorkové prodejny a ve finále i příjemné restaurace, které jsme dali název Restaurace u Ságnerů a do které vás srdečně zveme.

Nad restaurací jsme také otevřeli Relaxační salon, který poskytuje kadeřnické a kosmetické služby, masáže a turbosolárum.

Pronajmeme nebytový prostor cca 15 m2 vhodný na manikúru, pedikúru, fyzioterapie, kosmetiku apod. Místnost je vybavena kuchyňskou linkou, popřípadě umyvadlem na pedikúru. Místnost se nachází v Nechanicích, ul. Školská 214, nad Restaurací u Ságnerů. Měsíční nájemné činí 3500,- + energie.


2009 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5 a2
Pracuji ...